bg-insider-logo
Insider

Kimdir?

“Pazarlamacıların kişiselleştirilmiş müşteri deneyimleri ile marka değerini derinleştirmelerine yardımcı oluyoruz.Verilerini birbirine bağlamalarına, kullanıcılarının nasıl düşündüklerini anlamalarına ve yapay zeka yardımıyla bir sonraki adımda ne yapacaklarını tahmin etmelerine yardımcı olarak pazarlamacıların hayatlarını basitleştiriyoruz. Pazarlamacıları, IT ihtiyaçlarından kurtarmak, geniş ölçekte marka aşkı yaratan büyüleyici deneyimler oluşturmalarına yardımcı olur.

6 kurucu ortak tarafından 2012 yılında kurulan Insider, Türkiye’nin ilk yazılım Unicorn’u oldu. 41 Milletten oluşan 800’den fazla ekip üyesiyle , Insider sadece teknoloji endüstrisinde bir sıçrama yapmakla kalmıyor, aynı zamanda başkalarının sadece hayalini kurduğu yerlere gitmeye cesaret eden korkusuz düşünürler ve uygulayıcılardan oluşan bir topluluk inşa ediyoruz. Birlikte, müşteriler ve markalar arasındaki bağlantıları derinleştiriyor ve pazarlamacıları zorlukları aşmaları, deneyimleri geniş ölçekte kişiselleştirmeleri ve daha hızlı değer elde etmeleri için onları güçlendiriyor.

Teknolojinin toplumsal fayda sağlamak için muazzam bir potansiyele sahip olduğuna inanıyoruz. Genç Mühendisler programımız, lise öğrencilerine kod yazmayı öğretmeye adanmıştır ve SheLeads programımız, üniversite öğrencilerine rehberlik eder ve kadınları güçlendirmeleri için kadınları güçlendirir. Toplulukların gücünün ve onlar içindeki yerimizin farkındayız. Birlikte daha büyük bir etki yaratmaya kararlıyız.

Çok Kanallı Pazarlama Ölçüm Merkezleri, 2020 yılından bu yana Gartner Magic Quadrant’ta tanınan ve G2’nin Mobil Pazarlama Yazılımı ve Kişiselleştirme ızgaralarında arka arkaya olmak üzere 17 çeyrektir 4,6/5 puanla 1 numara olarak gösterilen Insider müşteri deneyimi yazılımları bu puanlar ile deneyimleri alt üst etti. CEO’muz ve Kurucu Ortağımız Hande Cilingir, Crunchbase tarafından ABD Dışındaki En İyi Kadın CEO’su ve The Software Report tarafından Avrupa’nın En İyi 25 CEO’sun dan biri olarak seçildi.”

Web Sitesi

Faaliyet Alanı

SaaS

Verilen Destekler

Danışmanlık ve Mentorluk Desteği

Network Desteği